sampanas
Sveikiname Jus su artėjančiais naujaisiais metais! Sukate galvą, kaip naujųjų metų vakarėlį padaryti ne standartiniu „pabaliavojimu“, dairotės kokteilių receptų? Jūsų dėmesiui – penki elegantiški kokteiliai, kurie papuoš kiekvieną šventimą ar teminį vakarėlį.

5. imbierinis-limonadasImbiero limonadas. Naujųjų metų vakarėlis – tai nebūtinai išgertuvės. Tai puikus pakaitalas alkoholiniams kokteiliams, be to ir puikiai numalšinantis troškulį. Sudėtinės dalys – lengvai randamos artimiausiame prekybos centre, o vienu ypu galima pasigaminti nemažą kiekį. Jeigu limonadą supilsite į stiklinį asotį, bei primesite ledo kubelių, laimo ir mėtos lapų – išeis labai elegantiška stalo puošmena.
buck-fizz4. Buck Fizz. Elegantiškas kokteilis su putojančiu vynu ir apelsinų sultimis. Jį pasigaminti taip lengva, kad svečiai galys susimaišyti jį patys ir liks daugiau laiko bendravimui.
juodas-velvetas3. Juodas velvetas. Kokteilis su putojančiu vynu arba Brut šampainu ir arišku „stout“ tipo alumi. Patinka net vyrams :)
bellini2. Bellini. Nestiprus klasikinis kokteilis, kurio pagrindas Prosecco putojantis vynas ir persikų sultys. Kilęs iš Italijos. Ar žinojote, kad naujuosius metus italai sutinka mūvėdami raudonus apatinius – sako, tai atneša sėkmę.
margarita2s1. Margarita. Klasikinis, su tekila, šaltas ir puikiai atrodantis – tokį mes įsivaizduojame naujųjų metų sutikimo kokteilį. Taip, galbūt jis nėra pats lengviausiai paruošiamas – reikia taures atšaldyti (skaniau gersis), reikia druskoje kraštą gražiai apvolioti… Bet naujieji juk kartą metuose, tad galime ir pasitengti!

Smagių Jums akimirkų naujųjų metų šventime ir laimės ateinančiais metais!

P.S: Šiukštu nepadauginkite kokteilių! O jeigu taip vis dėlto nutiko – rekomenduojame šį kokteilį.