15472241651_5b5c511663_b

Spalio 31-oji – Helovino šventės diena. Nors dauguma žmonių (ypač Europoje) tai laiko sukomercializuota švente, iš tiesų Helovino šaknys siekia keltų laikus. Į Lietuva ši mada po truputį taip pat ateina – žmonės persirengia baisuokliais ir raganomis, o vaikai prašinėja saldainių. Ar tai blogai? Ko gero, kad ne. Ypač žinant, kad Lietuvoje linksmų švenčių turime tiek, kad ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti galima, tad dar viena, nors ir importuota – nepamaišys. Jūsų dėmesiui – keletas įdomesnių receptų, kurie Jūsų Helovino šventimui pridės dar daugiau šiurpuliukų.

GangrenaGangrena Kokteilis, kurio pavadinimas ir išvaizda tikrai nesugadins Helovino vakarėlio meniu. O ko Jūs tikėjotės? Kad zombiai ir raganos geria Pina Coladas? Beje, nepaisant pavadinimo, pats kokteilis labai neblogas!

nekalta-meriKruvinoji Meri Klasikinis ir raudonas, it kraujas. Vienas paprasčiausių kokteilių, kuriuos galite nesunkiai pasigaminti. Beje, jeigu organizuojate vaikų šventę ar tiesiog nevartojate svaigalų, galite drąsiai maišyti nealkoholinę šio kokteilio versiją .

velnio-prakaitasVelnio prakaitas Koks yra velnio prakaito skonis? Tai galėtų būti pirmas klausimas Jūsų Helovino protų mūšyje. Atsakymas – saldus. Ir raudonas.

vanduo-is-pelkesVanduo iš pelkės „Murzinas“, šaltas – tiesiai iš Čepkelių raisto. Su šiuo kokteiliu dauguma susipažįsta fraze „Fui, ką tu čia tokio geri?“, o bendravimą tęsia „Kaip skanu, galima ir man vieną tokį?“. Stipriai rekomenduojame.

Auglys ateivio smegenyseAuglys ateivio smegenyse Kiekvieno Helovino vakarėlio pažiba, vieno ypo („šotas“) kokteilis, kuris atrodo įspūdingai, yra skanus, o ir papasakoti kažkam bus negėda:
– Ką tu per Heloviną?
– Ai nieko, šventėm truputį, auglius ateivio smegenyse gėrėm… :)

Gero Jums Helovino – vartokite atsakingai!