Top 5 vasariški kokteiliaiVasara – atostogų metas. Norisi atsipūsti po visų darbų, pasimatyti su draugais bei artimaisiais ar tiesiog palepinti save poilsiu, skaniu maistu ir skaniais gėrimais. Jūsų dėmesiui – penki vasariški kokteiliai. Jie šalti, gaivinantys ir juos yra nesudėtinga pasigaminti netgi būnant gamtoje – nereikia maišytuvo („blenderio“) ar kitų įmantrių įrankių. Tereikia nepamiršti šaldiklio su ledukais.

 

sangria5. Sangria. Puikus gėrimas vasarą – vaisiais kvepiantis ir šaltas. O svarbiausia, kad galima pasiruošti didesnius kiekius iš anksto. Belieka susipilstyti į tarą transportavimui, pasiimti šaltkrepšį su ledukais – ir pirmyn į gamtą! Be to, Sangria puikiai dera su ant grilio ruoštais patiekalais.

Malibu Bay Breeze4. Malibu brizas. Nesudėtingas ir gaivus, kaip lengvas vėjo gūsis. Viskas ko reikia jam paruošti – trys ingredientai, lengvai randami bet kuriame prekybos centre, aukšta taurė ir ledukai. O paruošimo procesas užtruks ne ilgiau poros minučių.

 

 

 

sex-on-the-beach3. Sex on the beach. Kokia vasara be paplūdimio? Koks paplūdimys be įkaitusių, viliojančių kūnų? Koks vasariškų kokteilių top‘as be Sex on the Beach? Nors šiame kokteilyje yra nemažai ingredientų, bet jis visiškai to vertas. Netikite? Pabandykite patys – susimaišykite ir tiesiog mėgaukitės juos išsitiesę paplūdimio kėdėje ar skėčio nuo saulės pavėsyje.

 

 

raudona-corona-extra2. Raudona Corona. Alus vasarą – vienas populiariausių gėrimų. Alaus mėgėjams rekomenduojame kiek kitokį alaus kokteilį. Jis šaltas, kiek stipresnis, nei įprastas alus, bet ne mažiau gaivinantis. Jeigu nerandate būtent Corona alaus, turėtų tikti bet koks kitas meksikietiškas alus. O likusius ingredientus, nesunkiai rasite bet kurioje artimesnėje parduotuvėje.

 

 

shirley-temple1. Shirley Temple. Gaivus ir nealkoholinis. Mūsų nuomone – būtent toks kokteilis yra pats tinkamiausias vasarą, kai norisi ir pramogauti, ir vandens malonumais pasimėgauti. O tai geriausia daryti šviesia galva ir atsakingai. Vardan paprastumo, galite nesivarginti su kokteiline vyšnaite papuošimui, pakaks imbirinio limonado, žaliųjų citrinų ir lašelio grenadino. Ir ledukų. Daug ledukų!

 

 

Geros Jums likusios vasaros!