kaledu_stalas
Artėja šventės. Metas, kai susitinkame su giminėmis, draugais ir artimaisiais. Metas, kai leidžiame sau atsipalaiduoti nuo kasdieninės rutinos ir pabūti su tais, su kuriais mums patinka leisti laiką labiausiai. Jūsų dėmesiui pristatome TOP 5 kokteilius Kalėdų šventei, kurių paruošimas nesuris Jūsų brangaus šventinio laiko ir jį galėsite skirti savo artimiesiems.

ananasu-ir-bananu-kokteilis
5. Ananasų ir Bananų kokteilis – puikus nealkoholinis kokteilis Jūsų šventei. Ananasų ir bananų tikrai rasite artimiausiame prekybos centre, o jeigu iš anksto vaisius susimulkinsite, beliks tik sumesti viską į kokteilinę arba maišytuvą („blenderį“), kelios minutės… ir štai, belieka supilstyti viską į taures.
twistandshout
4. Twist and shout – mėgstate tekilą ir nemėgstate ilgai geriamų kokteilių? Tada tai bus puikus pasirinkimas Jums. Paruoškite taureles, plaktuvę ir vakarėlis prasideda!
karstas-vynas3. Karštas vynas (Gluhwein) – daugelyje Europos šalių, tai yra neatsiejamas Kalėdinis atributas. Vienu metu, proporcingai didinant ingredientų kiekį ir dedant prieskonių pagal skonį, galima pasigaminti didelį kiekį, viskas priklauso tik nuo Jūsų turimų virimo indų dydžio.

 

Cuba Libre2. Cuba Libre  – ne tik vienas paprasčiausių, bet ir vienas mažiausiai ingredientų reikalaujančių kokteilių. Romas, Cola / Pepsi ir žaliosios citrinos. Ir ledo kubeliai. Labai daug ledo kubelių. Vieno kokteilio vidutinė pagaminimo trukmė – maždaug 45 sekundės.

 

pina-colada1. Pina colada – kokteilis, kai reikia pagirdyti minią. Kuo talpesnė Jūsų kokteilinė arba maišytuvas („blenderis“) tuo daugiau pasigaminsite vienu kartu. Tiesiog proporcingai padidinkite ingredientų dalis ir paspauskite mygtuką.

 

Jeigu švenčių proga planuojate kokteilių vakarėlį, nepamirškite pasirūpinti šiaudeliais, ledukais ir žinoma – taurėmis, kuriose bus patiekiami kokteiliai.
O svarbiausia – vartokite atsakingai!

Gerų Jums švenčių ir nuostabių akimirkų linki kokteiline.lt