moteriski-kokteiliai

Kovo 8-oji – tarptautinė moters diena. Diena, kai vyrai skuba nešini namo tulpėmis, vynu ir užkanda, o moterys visą dieną apipilamos dėmesio gausa. Sveikiname visas moteris su šia diena, linkime Joms visų slapčiausių norų išsipildymo. O Jūsų dėmesiui pateikiame, mūsų nuomone, penkis labiausiai damoms tinkančius kokteilius.

karstas-vynas5. Karštas vynas (Gluhwein) – kokteilis ypač tinkantis mūsų atšiauriam lietuviškam klimatui. Skanus, šiltas, kvapnus – pats tas, kai vakare norisi šiltai susisupti į pledą ir paskaityti knygą ar pažiūrėti filmą.

 

 

bellini4. Bellini – elegantiškas ir gaivus. Ir toks moteriškas. Puikiai tiks bet kuriai moteriai tiek pokylio ar rafinuotesnio vakarėlio metu, tiek vakare, norint atsipalaiduoti po dienos darbų.

 

 

 

 

blue-lagoon3. Mėlyna lagūna – kokteilis alsuojantis tropikais. Kiekviena moteris pasvajoja apie smėlį, šiltą jūros vandenį, saulėtą dangų, atostogas… Šis kokteilis, ko gero, nė vienai moteriai to nesuteiks, bet sukurs teigiamą atmosferą.

 

 

 

 

margarita2s2. Margarita – klasikinis kokteilis, kurio net pats pavadinimas yra moters vardas. Gaivus, tonizuojantis, kaip tik tai, ko reikia gerų draugių vakarėliui.

 

 

 

 

pina-colada1. Pina Colada – neabejotinai, vienas populiariausių kokteilių moteriškos auditorijos tarpe. Nestiprus, saldus, o viso pasaulio barai ir užeigos varžosi kurie įmantriau jį papuoš, kurie į gražesnę taurę įpils. Tai jau net kokteilis, o tiesiog šventė kiekvienai moteriai.