love-drinks

Niekas nepasakys geriau „Tu man patinki“ negu dailus ir skanus kokteilis. Kai kurie kokteiliai, kurie galbūt įdomiai (ir įtartinai) atrodys draugų būryje, visiškai kitaip atrodys vakaro šviesoje, Jums esant dviese.
Tad, Jūsų dėmesiui –  TOP 5 kokteiliai Šv. Valentino dienos šventei:

twistandshout

5. Twist and shout

Skanus, tonizuojantis ir konkretus „shotas“, kuris tiesiai šviesiai sako – ei, pašėlkime! Labai nesudėtingas receptas, jeigu neturite ingredientų namie – bet kuriame bare Jums jį be vargo sumaišys, tik nupasakokite sudėtį. Ir neparmiškite – šis „shotas“ turi būti gerai atšaldytas.

Blue Margarita

4. Mėlyna Margarita

Margarita šiais laikais jau nieko nenustebinsi. O štai Mėlyna Margarita – jau kažkas naujo ir dar daug kam neregėta inovacija. Taip pat, pakankamai efektyvi išvaizda akimirksniu patrauks ne tik Jūsų susižavėjimo objekto bet ir aplinkinių dėmesį.

Woo_Woo

3. Woo-woo

Labai lengvas ir tonizuojantis kokteilis. Puikiai tinka vakarėliui, kuriame planuojate ne tik ramstyti sofas, bet ir pajudėti, pašokti.

 

safe-sex-on-the-beach2. Sex on the Beach

Ne itin padorus kokteilio pavadinimas, bet tokiai šventei – pats tas. Tai ilgai geriamas, gan stiprus, bet tuo pačiu skanus kokteilis, kurį netgi galima gerti dviese, per du šiaudelis iš vienos taurės. Jau pats kokteilis, yra savotiška užuomina, tad drovuoliams gali padėti pralaužti ledus.

 

Strawberry-Daiquiri

1. Braškinis Daiquiri

Tirštas, raudonas, su braškėm. Sunku sugalvoti ką nors labiau tinkančio meilės dienai. Jau vien neištariamas pavadinimas (pavadinimo tarimą žiūrėkite čia: Daiquiri) suteikia savotiško šarmo, o jeigu šiais kokteiliais mėgausite dviese, ramioje aplinkoje – puikus Šv. Valentino dienos vakaras beveik garantuotas.

Šaunios Jums Šv. Valentino dienos!