easter-182853_1280
Sveiki sulaukę Šv. Velykų! Ko gero jau greitai sėsite prie margučiais nukrauto stalo, bendrausite su draugais, giminėmis ir artimaisiais. Pateikiame Jums keletą idėjų velykiniams kokteiliams. Juos paprasta pasigaminti ir nereikės ilgai kuistis virtuvėje!

 

sangria5 vieta: Sangria. Nesudėtinga pasigaminti, o vienu kartu galima paruošti dideli kiekį. Tiek tradicinė Sangria, tiek šviesi Sangria – puikia i tik Jūsų Velykų stalui.

tekilos-sauletekis4 vieta:  Tekilos saulėtekis . Šv. Velykos – spalvota šventė, o šis kokteilis – irgi toks. Vos keli ingredientai, ledukai, atsargiai išmaišome – ir galima patiekti!

chi-chi3 vieta: Chi Chi Šį kokteilį rekomenduojame tiems, kas turi kokteilinę arba maišytuvą („blenderį“). Tropikuose irgi švenčia Šv. Velykas. O kai jas švenčia – ragauja Chi Chi. Ypatingai paprastas pasigaminti, sudedamąsias dalis rasite bet kuriame artimiausiame prekybos centre.

riga-balsams22 vieta: Karštas Riga Balsams Taip jau yra, kad Lietuvoje Šv. Velykos dažniausiai išpuola tokiu metu, kai už lango dar žiema neišėjus, o pavasaris dar tik ateina. Todėl šilti kokteiliai prie Velykų stalo ir tinka, ir sušildo.

eggnog1 vieta: Egg Nog Kaip gi Šv. Velykos be kokteilio, kurio sudėtyje yra kiaušinis? Ingredientai paprasti, pasidaryti nesudėtinga. Taip pat, šis kokteilis turi ir savo nealkoholinę versiją, tad tinka įvairaus amžiaus ir pažiūrų žmonėms.

Smagių švenčių ir tvirtų kiaušinių!